космічний корабель Dragon 5.ua

У SpaceX озвучили попередню причину аварії ракети-носія Falcon 9

  Причиною аварії ракети-носія стала одна з кількох сотень розпірок, що тримають баки з гелієм, який використовується в ракетних двигунах.

  Під час прес-конференції засновник і очільник компанії SpaceX Елон Маск назвав попередню причину аварії ракети-носія Falcon 9, пише The Verge.

  За словами Маска, причиною аварії ракети-носія стала одна з кількох сотень розпірок, що тримають баки з гелієм, який використовується в ракетних двигунах і забезпечує необхідний тиск для приведення ракети в дію.

  Зазначається, що сталева балка повинна була витримати навантаження у 10 тис. фунтів (до 9 тонн), однак вона зламалася при навантаженні в 2 тис. фунтів (900 кг). Зламана деталь пошкодила бак з киснем, що і призвело до аварії.

  "Наразі це все, що ми можемо сказати. Підкреслимо, що це попередні результати і подальше розслідування може допомогти з'ясувати нові подробиці" - сказав Маск.

  Він також зазначив, що за 7 років діяльності компанії це перший подібний збій. "Аварія Falcon 9 стане для нас важливим уроком", - наголосив Маск. Засновник компанії пообіцяв, що надалі значно ретельніше перевірятимуть розпірки, які встановлюватимуть у своїх ракетах.

  Нагадаємо, аварія ракети-носія Falcon 9 сталася 28 червня. Апарат зруйнувався після приблизно хвилини польоту. 

  Попередній матеріал
  Саакашвілі повернув одеситам пляж, привласнений київським мільярдером
  Наступний матеріал
  Савченко перевезли до Ростова-на-Дону
  Теги:
  Loading...