Фото infosmi.net

У представництва NASA в Москві вкрали 66 автомобільних коліс

  Московська поліція розшукує зловмисників, які викрали 66 автомобільних коліс, що належали представництву NASA.

  Як повідомляє агентство БалтИнфо з посиланням на джерело в поліції, 2 квітня до правоохоронних органів звернувся 57-річний аташе посольства США із заявою про зникнення 66 покришок і литих дисків на загальну суму близько 900 тисяч рублів.

  "Як було встановлено в ході перевірки, ще в квітні 2013 російське представництво NASA уклало договір з однією з московських фірм, що надають послуги зі зберігання шин і дисків. Термін договору закінчувався в квітні 2014 року. Однак, коли представники посольства приїхали для його продовження в офіс компанії на вулиці Новаторів, то з'ясувалося, що підприємства за цією адресою більше не існує, а майно, що зберігалося, на складі вивезено в невідомому напрямку", - уточнило джерело.

  Нагадаємо, напередодні NASA припинило співпрацю з Росією в космічній галузі у зв‘язку з діями Москви щодо України.

  Раніше в Пентагоні повідомили, що США призупинили консультації з Росією в галузі протиракетної оборони через ситуацію навколо України. Пентагон має намір ще раз вивчити питання про майбутні контакти з Росією, щоб упевнитися, що вони відповідають інтересам національної безпеки США та союзників.

  У NASA також заявили про бажання якнайшвидше завершити спорудження власного пілотованого корабля і позбутися залежності від Росії при відправці американських астронавтів на МКС.

  Попередній матеріал
  Україна і Польща відновили переговори з будівництва нафтопроводу "Одеса-Броди"
  Наступний матеріал
  СБУ: документи, що стосувалися убивств 18-20 лютого, знищено попередньою владою