YouTube / Living Joconde

У Парижі "оживили" Мону Лізу (відео)

  Команда із 40 французьких фахівців і художників оживила знамениту картину Леонардо да Вінчі "Мона Ліза".

  Про це повідомляє TheTelegraph. Як зазначає видання, у столиці Франції представили проект Living Mona Lisa - цифрову версію знаменитої картини "Джоконда", яка, як вважається, є портретом Лізи Герардіні - дружини торговця шовком з Флоренції Франческо дель Джокондо.  Над проектом команда працювала протягом року. На відео можна побачити, як за допомогою технологій, схожих з тими, що використовуються у відеоіграх, Мона Ліза змінює свою загадкову посмішку і поглядом проводжає туристів, а також насуплюється.

  "Тепер вона зможе реагувати на оточуючих її людей. Леонардо да Вінчі хотів зобразити її найбільш реалістично на своїй картині, щоб дивлячись на неї, здавалося, ніби вона оживає. Ми реалізували його ідею повною мірою", - говорить автор проекту, представник цифрової культури Флорен Азіосманофф.

  За інформацією видання, творці інтерактивної Джоконди акцентують увагу на тому, що проект Living Mona Lisa не є комерційним, проте у продажу з'являться мініатюрні версії цифрової картини вже восени. Одна така копія коштуватиме кілька сотень євро.

  "Це, насамперед, художній, а не комерційний проект. Але ми хочемо, щоб кожен бажаючий зміг купити  таку цифрову картину на пам'ять як сувенір, тому зараз працюємо над тим, щоб вони були доступними для всіх охочих придбати", - прокоментував Азіосманофф.

  Попередній матеріал
  Львівського митника засуджено за хабар
  Наступний матеріал
  У районі Мар'їнки перестрілки відбуваються цілодобово – Лисенко
  Теги:
  Loading...