У Нью-Йорку таксофони роздаватимуть Wi-Fі

  Мешканці Нью-Йорка зможуть першими на планеті отримати безкоштовний доступ до високошвидкісного інтернету по всій території міста. В рамках нового проекту LinkNYC компанії Sidewalk Labs до 10 тис. таксофонів міста планується перетворити в точки доступу до Wi-Fi.

  Про це повідомляє "Русская служба BBC". Як зазначає видання, швидкість безкоштовного доступу при цьому буде не нижче 1 Гбіт/с, а крім інтернету таксофони, які пропонується перейменувати у "комунікаційні центри" - дадуть нью-йоркцям доступ до транспортних, комунальних та інших сервісів.

  Компанія Sidewalk Labs була створена в 2015 році корпорацією Google і колишнім чиновником мерії Нью-Йорка Деном Докторофф. Сфера спеціалізації компанії - використання цифрових технологій для вдосконалення міського середовища. Проект LinkNYC став першим, в який інвестувала Sidewalk Labs.

  Нагадаємо, у Нью-Йорку в новому комплексі Всесвітнього торговельного центру, зведеному на місці зруйнованих веж-близнюків, відкрився найвищий у місті оглядовий майданчик. Він розташований на 100-му поверсі будівлі. Помилуватися панорамою з висоти пташиного польоту (500 метрів) - коштує понад $30. 

  Попередній матеріал
  В центрі Києва збудують ще один величезний ТРЦ
  Наступний матеріал
  ВМС України отримають 30 нових кораблів і катерів до 2020 року - Гайдук