NASA

У NASA оприлюднили знімки системи Плутона з близької відстані

  Автоматична міжпланетна станція New Horizons отримала фотографії супутників Плутона.

  На сьогоднішній день вони є найкращими за своєю якістю. Знімки виконані станцією для виявлення потенційно небезпечних для неї об'єктів. Про це інформує Lenta.ru з посиланням на NASA.

  Зображення отримані 11-12 травня з відстані 76 мільйонів кілометрів до карликової планети. Вони були зроблені за допомогою інструменту Long Range Reconnaissance Imager (LORRI). Як зазначають вчені, вони не знають складу матерії, яка обертається довкола Плутона, і побоюються, що вона може пошкодити станцію.

  Фотографії надійшли на Землю 12-15 травня і оброблялися агенцією з 12 по 18 травня. За словами фахівців, отримані ними дані дозволяють зробити висновок про те, що у Плутона немає кілець, на відміну від Сатурна. Також у карликової планети немає інших супутників, крім вже відомих.

  У Плутона існують п'ять супутників. Найбільший з них – Харон – був відкритий ще у 1978 році американським астрономом Джеймсом Крісті, решта – Гідра, Нікс, Кербер і Стікс – лише нещодавно за допомогою навколоземного телескопа Hubble.

  Наступного разу фотографії з New Horizons будуть прийняті 29-30 травня, а їх якість покращиться вдвічі. Аналіз знімків команда планує завершити до 12 червня, дані будуть використані для вибору оптимального маршруту зонда по шляху до Плутона.

  Попередній матеріал
  Порошенко нагородив військовослужбовців, що затримали російських ГРУшників під Щастям
  Наступний матеріал
  Зворотним боком "русского міра" є "російськомовний іслам" - експерт
  Теги:

  Станція New Horizons отримала фотографії всіх супутників Плутона

  Космічний апарат NASA передав нові знімки Плутона

  NASA випробовує унікальний десятимоторний безпілотник

  NASA презентувала робота-кальмара для пошуку життя в інопланетних океанах