theverge.com

У мережі з'явилося перше зображення нової версії окулярів доповненої реальності Google Glass

  Відповідно до знімків, пристрій другого покоління отримав можливість складатися, як звичайні окуляри.

  Фотографії опубліковані на сайті Федеральної комісії зв'язку США, повідомляє The Verge

  В іншому дизайн гаджета залишився незмінним: зображення виводиться за допомогою маленького прозорого дисплея, призначеного для одного ока. Нові Glass будуть орієнтовані найперше на корпоративне застосування.

  Порівняно з першою версією, у Glass другого покоління, імовірно, вбудовані швидший процесор Intel, акумулятор збільшеної ємності та поліпшена камера. Гаджет підтримує найсучасніші бездротові мережі - Wi-Fi в 5 ГГц. Також повідомляється, що пристрій буде водонепроникним і ударостійким.

  Офіційно Google поки ще не підтвердив розробку нових Glass, невідомі ані дата релізу, ані ціна гаджета. Однак у липні ЗМІ повідомили, що виробник поширює Glass другого покоління лише серед компаній, і поки що новинка тестується в бізнес-завданнях. Споживча версія може з'явитися не раніше, ніж через рік. Можливо, реліз і зовсім не відбудеться, а гаджет продовжать використовувати тільки в професійних цілях, повідомили тоді джерела The Wall Street Journal.

  За інформацією видання, Google Glass, орієнтовані на масового споживача, презентували в 2012 році. Проте основною проблемою пристрою стала не стільки висока вартість - $1,5 тис., а масові заборони на їх використання в публічних місцях через можливість вести приховану фото- та відеозйомку, не привертаючи увагу оточення. Компанія оголосила про зупинку виробництва першої версії Glass в січні 2015 року. У Google визнали, що проекту знадобилося "перезавантаження".

  Як повідомляв 5.ua, у жовтні 2014 року окуляри Google Glass планували закупити для поліції Дубая.

  Попередній матеріал
  Одеські правоохоронці знищили 4 тисячі літрів алкоголю
  Наступний матеріал
  У Британії ув'язнили подружню пару, яка готувала масштабний теракт
  Теги:
  Loading...