У Лондоні відкрилась виставка наукових розробок для догляду за немовлятами

  Технічний прогрес - дітям. У Лондоні відбувається виставка наукових розробок, які полегшують життя мам і немовлят. Дитячі комбінезони тепер уміють вимірювати температуру та рівень ультрафіолетового випромінювання. Хіба що колискові поки що не співають.

  Батьки немовлят часто непокояться - чи не захворіла дитина? Адже поскаржитися вона поки що не може. Відтепер - мами можуть бути спокійними. Якщо в немовляти підніметься температура, про це їх повідомить дитячий одяг! Компанія-розробник спеціального вбрання представила першу модель дитячого комбінезона, який змінює колір, якщо в дитини гарячка.

  Бану Патель, директор із продажу компанії "БебіСейфБебіВеар": "Ми застосовуємо спеціальні фарби для тканини, що змінюють колір за певної температури. Щойно температура тіла перевищить 37 градусів, одяг почне змінювати колір на білий".

  Виробники кажуть - їхній одяг не можна вважати замінником термометра. Це щось на кшталт сигналізації - варто звернути увагу. За британськими стандартами, температура дитини до трьох місяців не має перевищувати 38 градусів. Вища - небезпечна для здоров`я малюка.

  Хорхе Діас, батько немовляти: "Коли в нас ще не було донечки, ми не думали, що це так важливо".

  Наступного року компанія планує випустити одяг для захисту дітей від надмірного впливу сонця.

  Бану Патель, директор із продажу компанії "БебіСейфБебіВеар": "На одягу буде якийсь малюнок - квіточки, абощо. Вони світитимуться від впливу ультрафіолету. Приміром, буде 5 квіточок. Якщо всі вони світяться - перебувати на сонці для дитини вкрай небезпечно".

  Решта представлених цьогоріч новинок мають на меті полегшити матусям подорожі. Ергономічні рюкзаки для носіння малюків, легкі візочки, що складаються одним рухом, і навіть портативні ванночки. Усе - для того, щоби не лишатися в чотирьох стінах, а вести активне життя разом із маленькими членами родини.

  Марина Кафтан, 5 канал.

  Попередній матеріал
  З наслідками аварії на японській АЕС "Фукусіма-1" боротиметься робот-андроїд
  Наступний матеріал
  В Луганську почалось попереднє судове слухання справи Ландіка
  Теги: