У Києві представили 100 найкращих проектів школярів-винахідників [відео]

  100 найкращих проектів школярів-винахідників зі всієї України представили у Києві.

  У столиці юні програмісти, біологи, конструктори демонструють власні розробки, які мають полегшити життя українців. Зокрема комп`ютерні програми для шкіл та банківських установ, роботів-металошукачів та охоронців, проекти енергозбереження та переробки сміття. Експерти Малої академії наук зазначають -  щороку в Україні кількість дітей, які прагнуть взяти участь у такій виставці збільшується. Найкращим же за підсумками року Мала академія наук надає стипендії та пільги для вступу у вищі навчальні заклади.

  Юрій Литвин, член Малої Академії Наук: "Він може використовуватися, як елемент системи розумний будинок. Якщо вас немає вдома, ви можете через веб-інтерфейс з ним зв`язатися, поїздити, подивитися, що де відбувається. Це набагато спростить нам повсякденне життя. Ми можемо не переживати, що в нас вдома відбувається".

  Олекса Лісовий, директор національного центру Мала Академія Наук: "Найбільше впроваджень буде у секції телекомунікацій та інформаційних технологій. тому що діти тут в авангарді. Вони працюють на рівні з дорослими і їх ідеї часто випереджують. Це все працюючі програми націлені на вирішення реальних проблем".

  Попередній матеріал
  Понад дві сотні рибалок побилися з поліцією в Чилі
  Наступний матеріал
  Теракт у Дамаску: 34 людини загинули
  Теги: