investmentnews.com

У Харкові відбудеться перша всеукраїнська олімпіада з кібербезпеки

  У першій всеукраїнській олімпіаді з кібербезпеки, яка пройде в п'ятницю в Харкові, візьмуть участь 100 осіб, відібраних за результатами конкурсу.

  Про це повідомив співорганізатор олімпіади Микита Книш на прес-конференції в п'ятницю, передає агентство "Інтерфакс-Україна".

  "На кіберолімпіаду у нас зареєструвалося 170 учасників, з них 100 відібрали найкращих", - зазначив Книш. За його словами, учасників відбирали за результатами тестового завдання у форматі квесту.

  "Учасникам пропонувалося зареєструватися на певному міфічному сайті і знайти на цьому сайті вразливості. Сайт був спрямований на пошук вразливості в сфері платіжних систем. Тобто це була фейкова платіжна система, яку, кажучи простими словами, потрібно було зламати і отримати якусь частину даних з цієї системи", - повідомив співорганізатор.

  Одночасно з олімпіадою в Харкові пройде Перший всеукраїнський форум з кібербезпеки "HackIT-2015".

  Нагадаємо, у серпні 2015 Порошенко обговорив з конгресменами США питання інвестицій та кібербезпеки. Сторони обговорили питання більш тісної взаємодії між США та Україною у питаннях кібербезпеки, у військовій та військово-технічній сфері та підтримці реформ в Україні.

  Попередній матеріал
  Порошенко підписав закон про соцгарантії для офіцерів-призовників
  Наступний матеріал
  Бойовики обстріляли українські позиції з гранатометів та мінометів – штаб АТО
  Теги:
  Loading...