citymobil2.eu

У Греції запрацювали перші безпілотні автобуси (відео)

  Містяни можуть безкоштовно випробувати новий вид громадського транспорту.

  Ще влітку цього року вулицями грецького міста Трикала їздили безпілотні автобуси. Однак донедавна пасажирів вони не брали. Тепер ситуація змінилася, і містяни можуть користуватися новим видом громадського транспорту, до того ж безкоштовно. Про це пише "Новое время" з посиланням на Popular Science.

  Жоден із 6 таких автобусів не має водія, який би міг перехопити управління за необхідності. Тому на процес пересування накладено кілька суворих правил. Безпілотні автобуси не можуть їхати зі швидкістю понад 19 км/год. Їм заборонено змінювати смугу руху. Якщо на шляху автобуса виникає перешкода, машина повинна просто стояти на місці, поки перешкода не зникне.

  Випробування в Трикалі є частиною європейського проекту CityMobil2. Його метою є розвиток транспорту в містах з невеликим населенням, де недостатньо жителів, щоб будувати масштабну автобусну мережу або метро, але багато мешканців (літні люди або люди з обмеженими можливостями) потребують комфортного способу переміщення.

  Видання зазначає, що парк безпілотних автобусів у Трикалі був створений компанією Robosoft виключно для випробувань. Вони курсуватимуть вулицями міста до березня 2016 року. Після цього підсумують результати роботи, оцінять реакцію пасажирів, городян і місцевої влади. Якщо адміністрація Трикали вирішить і далі користуватися безпілотним транспортом, то їй доведеться закуповувати автобуси.

  Попередній матеріал
  Новим прем'єр-міністром Польщі стала Беата Шидло
  Наступний матеріал
  Прийняття безвізового пакету відбуватиметься за активного торгу між фракціями - експерт