Spinali Design

У Франції винайшли "розумний купальник"

  У продаж надійшов жіночий купальник, який допомагає уникнути сонячних опіків.

  Французький стартап Spinali Design представив розумний купальник, що допомагає своїй господині уникнути сонячних опіків, пише The Telegraph.

  Як розповідається, в бікіні вбудований спеціальний сенсор, який реєструє температуру повітря і зіставляє її з інформацією про тип шкіри власниці. Якщо жінка довго перебуває на сонці, то програма надсилає на її смартфон повідомлення про те, що варто нанести сонцезахисний крем або заховатися в тінь.

  Є також окрема версія програми під назвою "Valentines", яка надсилає сповіщення на телефон того, хто прийшов на пляж разом із власницею розумного бікіні, щоб він/вона нанесли їй крем. За словами засновниці Spinali Design Марі Спіналі ідея створити таке бікіні прийшла до неї, коли вона побачила, як незнайома дівчина обгоріла на пляжі. 

  Водночас, як повідомляє The Daily Mail, компанія анонсувала створення розумного купальника ще в травні, а в продаж він надійшов цього тижні. Коштує купальний костюм від €149.

  Spinali Design реалізує також пляжні рушники із таким же сенсором за €99. Окрім цього, незабаром вони обіцяють випустити купальні костюми для дітей із вбудованою GPS-системою, яка дозволить батькам стежити, як далеко їхні чада відійшли від них. 

  Попередній матеріал
  Хроніка АТО за добу: Найгарячіше - на Донецькому напрямку
  Наступний матеріал
  За пожежу на нафтобазі під Києвом відповідатимуть двоє працівників БРСМ
  Теги:
  Loading...