Кадр із відео

У Facebook показали безпілотник, що роздаватиме безкоштовний інтернет

  Компанія Facebook завершила будівництво першого апарату для роздачі інтернету у важкодоступних місцях у рамках програми Internet.org.

  Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив засновник соцмережі Марк Цукерберг. Зокрема, він зазначив, що безпілотник під назвою Aquila працює на сонячних батареях, має розмах крил, подібний до розмаху крил лайнера Boeing-737, але при цьому важить менше автомобіля. Дрон може залишатися в повітрі протягом кількох місяців.

  Крім того, Facebook вдалося досягти високої швидкості передачі даних з безпілотника на поверхню за допомогою лазерів. За словами Цукерберга, наразі ця швидкість сягає 10 Гбіт/сек.

  Очільник компанії нагадав, що 10% населення планети проживає у регіонах без належної інтернет-структури. "Для того, щоб забезпечити ці регіони недорогим інтернетом, ми мусимо розробити принципово нові технології", - заявив Цукерберг.  

  Як повідомляє Meduza, згідно з концепцією Facebook, дрони, які роздають інтернет у важкодоступних місцях, літатимуть на висоті більше 18 тис. метрів - тобто вище повітряних коридорів цивільних літаків.

  Відео, опубліковане Цукербергом, демонструє процес створення апарата Aquila.

  Нагадаємо, європейський аерокосмічний велетень Airbus оголосив, що підготує 900 супутників для британського концерну OneWeb, який ставить собі за мету розширити доступ до інтернету жителям регіонів з недостатнім охопленням мережею. 

  Попередній матеріал
  Сьогодні Маріуполь обороняють кращі підрозділи Збройних Сил України – заступник міністра оборони
  Наступний матеріал
  Медведєв доручив знімати на відео знищення європейських і американських харчів
  Теги:
  Loading...