smart-palm.com

У Дубаї з'явилися "розумні пальми", що роздають Wi-Fi

  У Дубаї встановили "дерева", які роздають Wi-Fi і дозволяють зарядити батареї мобільних телефонів.

  Про це повідомляє The Daily Mail. Як зазначає видання, кожна така "пальма" має вісім точок для зарядки телефонів. Новітні технологічні пристрої встановила компанія Smart Palm. За інформацією організації, розумні "дерева" заряджають батареї мобільних телефонів удвічі швидше, ніж звичайні домашні зарядки. Пристрої "пальми" оснащені сонячними батареями, які накопичують енергію Сонця вдень, а працювати розпочинають увечері.

  За словами засновника Smart Palm Віктоа Нелепи, для представників компанії було важливим зробити їх прилад зовні схожим на фінікову пальму - символ, пов'язаний з культурною ідентичністю жителів ОАЕ.

  Відзначається, що кожне таке "дерево" роздає Wi-Fi на 100 м навкруги. До того ж пристрої обладнані камерами відеоспостереження.

  Натепер такі  "фінікові пальми" з'явилися на міському пляжі й в одному з дубайських парків. Smart Palm має намір розмістити пристрої й в інших місцях міста.

  Нагадаємо, жителі Нью-Йорка зможуть першими на планеті отримати безкоштовний доступ до високошвидкісного інтернету по всій території міста. В рамках нового проекту LinkNYC компанії Sidewalk Labs 10 тис. таксофонів міста планується перетворити на точки доступу до Wi-Fi.

  Попередній матеріал
  "Россия сегодня" вибачилась за "безглузду" і "огидну" вікторину про катастрофу Boeing
  Наступний матеріал
  Влада Харківщини задовольнила вже 27 із 200 заяв учасників АТО на отримання землі
  Теги:
  Loading...