businessinsider.com

У Дубаї на міжнародному чемпіонаті з перегонів дронів розіграють $1 млн

  Міжнародний чемпіонат з перегонів дронів пройде в Дубаї в березні 2016 року.

  Про таке повідомляє видання Khaleej Times.

  За повідомленням організаторів, подія стане найбільшим в історії змаганням серед безпілотників. Головний приз складе мільйон доларів. Нагороди будуть присуджувати в декількох категоріях, у тому числі кращим виробникам дронів. Церемонію відкриття призначили на 10 березня, а основні заїзди пройдуть на наступний день.

  За проведення події відповідатиме створена напередодні чемпіонату Міжнародна організація з перегонів дронів. Вона ж розробить правила змагання, які опублікують 20 грудня 2015. Кваліфікаційні ж гонки пройдуть в різних країнах починаючи з 1 січня 2016 року. Щоб опинитися серед учасників фіналу в Дубаї, необхідно увійти до трійки переможців відбіркових заїздів. Для проведення кваліфікаційної гонки потрібно, щоб у змаганні взяли участь не менше 15 команд.

  Як інформує видання, заявки приймаються від команд складом не менше п'яти осіб (пілот, штурман, два механіка і капітан). У кожної команди повинен бути, як мінімум, один спонсор. Всі дрони, допущені до участі в гонці, отримають схожі акумулятори та каркаси, щоб забезпечити чесне суперництво. Управляти ними запропонують дистанційно - програма маршруту не буде записана заздалегідь. Видання зазначає, що перший міжнародний чемпіонат з перегонів дронів відбувся в США в липні 2015 року, його призовий фонд склав $25 тис.

  Як повідомляв 5.ua, 22 вересня 2015 року швейцарські інженери побудували мотузяний міст за допомогою дронів. 

  Попередній матеріал
  Кабмін ввів надзвичайний режим у енергетиці
  Наступний матеріал
  Більшість державних підприємств треба приватизувати - Порошенко