imgur.com

У Данії компанія навчилася видавати паролі від Wi-Fi за допомогою банана (фото, відео)

Інженер однієї з данських компаній Стефан Міло зібрав установку, що роздає тимчасові паролі від гостьового Wi-Fi після доторку до банана.

Працює це саме так, як описано: гість повинен доторкнутися до банана, після чого на екрані висвічується пароль, повідомляє британське видання The Register.

Міло пояснив, що на створення банана, який роздає паролі, його наштовхнуло завдання на роботі - створити систему, яка видає гостям папірці з тимчасовими паролями.

"Коли ти приходиш в компанію, і секретар видає тобі маленький шматочок папірця, який хтось надрукував на аркуші A4, а потім витратив час на розрізання на маленькі шматочки, я знічуюсь", - розповів інженер The Register. "Навіть якщо у вас є маленький принтер, що друкує паролі, він все одно потребує участі секретаря, який встановлює принтер і підтримує його роботу. І в цьому процесі все ще задіяно папір. Що це? 1999 рік?"

Для свого проекту Міло взяв міні-комп'ютер Raspberry Pi з екраном, на який виводиться інформація, і плату Makey Makey GO, що дозволяє знімати сигнал з повсякденних предметів (в рекламному ролику Makey Makey GO люди підключають до комп'ютера собачу лежанку, моркву і навіть желе). За розрахунками інженера, запрограмованих у пам'ять Raspberry Pi паролів вистачить на кілька років.

Як повідомляв 5.ua, у Великій Британії тротуарні плити "навчили" роздавати безплатний Wi-Fi. 

/
/
/
 

View post on imgur.com
Попередній матеріал
У Дніпропетровську впіймали агента російських спецслужб (відео)
Наступний матеріал
Павленко анонсував запуск Держпродспоживслужби 10 лютого

У Дубаї з'явилися "розумні пальми", що роздають Wi-Fi

У Москві на кладовищах запустять безкоштовний Wi-Fi

У Києві з'явилися три "розумні" зупинки з Wi-Fi та розетками (фото)

У київському метро запрацював Wi-Fi

У київських лікарнях з'явиться Wi-Fi

5 канал - трансляція наживо