bilshe.com

Творці "Теорії великого вибуху" заснували стипендію у $4 млн для вчених

  Творці відомого американського серіалу "Теорія великого вибуху" заснували стипендію для молодих науковців у Каліфорнійському університеті. Отримати грошову компенсацію зможуть спеціалісти у сферах науки, інженерії, технології та математики.

  Про це повідомляє "ТСН", посилаючись на The Hollywood Reporter. Як зазначає видання, фонд стипендії складає $4 млн, на яку "скинулися" автор "Теорії великого вибуху" Чак Лорі, члени знімальної групи та виконавці головних ролей у серіалі - Джим Парсонс, Кейлі Куоко-Світінг та Джон Галекі.

  "Ми усі отримали подарунок у вигляді "Теорії Великого Вибуху – шоу, яке не просто засноване на науковій спільноті, але й активно підтримується цією спільнотою - для нас це можливість віддячити йому", - прокоментував Чак Лоррі. За інформацією видання, першу стипендію отримають 20 щасливчиків, імена яких оприлюднять найближчим часом.

  Відзначається, що в історії Каліфорнійського університету "стипендія Теорії великого вибуху" стане першою стипендією, заснованою телевізійним шоу.

  Попередній матеріал
  Завтра NASA випробує "літаючу тарілку" для роботи на Марсі
  Наступний матеріал
  У справі про вбивство Нємцова з’явилися нові свідчення і відео

  Обама поступився ефіром серіалу

  "Форсаж 7" отримав головну нагороду на премії "Золотий трейлер"

  На екрани вийдуть нові "Секретні матеріали"

  Американці планують зняти серіал про британську рок-легенду The Beatles