techno.bigmir.net

Цього місяця розпочнеться підготовка до впровадження 4G в Україні

  Сьогодні, 18 серпня, у Києві, на засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, був прийнятий відповідний проект Плану заходів на 2015-2017 роки із впровадження в Україні до 2017 р. системи рухомого (мобільного) зв'язку четвертого покоління.

   Про це повідомляє "РБК-Україна".

  "Там (у Плані заходів. - Ред.) є детальний перелік кроків, але це буде друге півріччя 2017 р.",- зазначив голова комісії Олександр Животовський.

  Він також повідомив, що невдовзі документ з'явиться на сайті регулятора і буде направлений на узгодження восьми органам державної влади. Після погоджень цей проект має затвердити український уряд.

  За даними "РБК-Україна", у серпні цього року заплановано створити робочу групу із питань впровадження 4G. У листопаді 2015 року буде укладено договір з іноземною компанією на виконання науково-дослідної роботи щодо впровадження заходів 4G.

  До грудня 2016 року дослідницька робота повинна бути завершена і направлена до державних органів влади для впровадження. А вже в першому кварталі 2017 року мають бути внесені зміни до законодавства, щоб у другому півріччі 2017 року провести тендери на право користування новими технологіями зв'язку.

  Нагадаємо, у липні цього року Президент України Петро Порошенко підписав указ про початок впровадження 4G в Україні. 

  Попередній матеріал
  Близько 40 країн підтримують обмеження на використання вето в ООН
  Наступний матеріал
  Мінфін пропонує оподатковувати всі автомобілі та мотоцикли не старші 5 років
  Теги:
  Loading...