Трьох менеджерів Google засудили до заґратування умовно

  До півроку в`язниці умовно засудили трьох топ-менеджерів пошукової системи Google. Усі вони - працівники італійської філії компанії. Їх звинувачують у порушенні недоторканності приватного життя.

  Менеджери допустили розміщення у пошуковику відео знущань над неповнолітнім хлопцем, хворим на синдром Дауна. Дитину побили однокласники у школі Турина і відзняли це на мобільний телефон. Запис розмістили в інтернеті. Позов на Google подав до міланського суду батько скривдженого хлопця. Представники компанії збираються оскаржувати рішення суду. Серед аргументів захисту є й той, що відео видалили з мережі після першої офіційної вимоги.

  Вільям Ехіксон, речник Google: "Жоден із цих трьох працівників не причетний до цього відео. Вони його не завантажували, не знімали, не влаштовували показ - і раптом виявилися винними. Якщо рішення не буде змінено - це стане загрозою усій свободі, яку раніше мав Інтернет, усім сайтам на зразок "Блоґґера" чи "Ютьюбу". Якщо визнати цих менеджерів відповідальними за контроль викладених у мережі відео, то свобода як така, і Інтернет, який ми знаємо - перестануть існувати. Це основоположні принципи, і ось чому ми будемо подавати апеляцію".

  Едуардо Ченсі, адвокат асоціації "віві Даун", що підтримала позов: "Безумовно, ми задоволені, бо розслідування було дуже детальне. І це дало дуже точні звинувачення".

  Попередній матеріал
  На Південному березі Криму розквітли понад 10 видів рослин
  Наступний матеріал
  У Києві обвалився пам`ятник засновникам міста
  Теги: