Toshiba представила революційний 3D телевізор [відео]

  Телевізор можна і потрібно під`єднувати до інтернету, а 3D відео - дивитися без спеціальних окулярів. Це новинки щорічної виставки електроніки в Берліні. Японській компанії Toshiba вдалося привернути цими винаходами найбільше уваги відвідувачів виставки, яких вже нарахували майже півмільйона.

  51-а  берлінська виставка найновіших досягнень техніки цьогоріч презентувала безпрецедентний продукт: 3D телебачення з доступом до інтернету. Тепер кожен охочий може поділитися враженнями від переглянутого з друзями в онлайн режимі. Повідомлення для інтернет-сторінки можна набрати просто з пульта.

  Крістоф Дернбак, редактор інтернет-видання про технології: "Ця новинка схожа на смартфон - телефон з доступом до інтернету. Свого часу вони здійснили революцію на ринку технологій, тепер на черзі смарт-телевізори".

  Телевізор, за словами виробників, вже підключено до найвідоміших соціальних мереж, таких як twitter і Facebook. Проте не лише завдяки цьому Toshiba цьогоріч є фаворитом берлінської виставки: така модель телевізора має унікальне 3D зображення. Переглядати його можна без спеціальних окулярів, які зазвичай є необхідними для об`ємної картинки. Із 3D окулярів спеціальні лінзи виробники перенесли на екран телевізора.

  Саша Ланг, виконавчий директор компанії Toshiba: "3D телебачення без окулярів можливе завдяки мікролінзам на екрані. Спеціальна камера в корпусі також сканує положення очей всіх глядачів  - тому дивитися 3D картинку на наших телевізорах може від 1-го до 9-ти глядачів".

  Додаткова послуга для таких телевізорів - широкий екран, що обертається відповідно до обраного режиму. За словами виробників, горизонтальна його позиція зручніша для перегляду телебачення, а вертикальна - для роботи в інтернеті. Новинка з`явиться в магазинах вже від грудня цього року. Для всіх небайдужих до тримірних технологій вона обійдеться у 8 тисяч євро.

  Ольга Дацюк, 5 канал

  Попередній матеріал
  Нові прем`єри на Венеційському кінофестивалі
  Наступний матеріал
  ЄС вимагає звільнення усіх білоруських політв`язнів
  Теги: