lenta.ru

The New York Times першою з-поміж ЗМІ запустила мобільний додаток віртуальної реальності

  Видання The New York Times (NYT) запустило мобільний додаток NYT VR, яке дасть змогу розглядати кругові панорами або занурюватися у віртуальну реальність подій, відзнятих редакцією.

  Про таке йдеться в повідомленні на сайті видання.

  The New York Times поки що єдине поважне видання, яке запустило додаток віртуальної реальності. Першим матеріалом стали фотографії дітей, які втратили будинок через війну, - 11-річного Олега зі східної України, 12-річної сирійської дівчинки Хани і дев'ятирічного Чули з Південного Судану. У комплекті з додатком йде відео віртуальної реальності Walking New York про створення обкладинок журналу Times.

  NYT VR доступно для iOS- і Android-пристроїв. Можна переглядати кругові панорами на дисплеї смартфона, але NYT рекомендує повноцінний доступ у віртуальну реальність за допомогою шолома Google Cardboard VR. Передплатникам недільного видання пристрій буде доставлено безкоштовно 8 листопада під час виходу чергового випуску.

  Як повідомляв 5.ua, з 24 вересня 2015 року у Facebook панораму на відео можна оглянути на всі 360 градусів. Нагадаємо, випуск сервісів віртуальної реальності став трендом в 2015 році. За інформацією видання, у лютому Google запустив окремий розділ на YouTube для панорамного відео, яке можна розглядати в шоломах віртуальної реальності. Компанія Samsung анонсувала свій шолом віртуальної реальності в 2014 році, а на початку 2016-го почнуться продажі окулярів доповненої реальності Microsoft Hololens.

  Попередній матеріал
  На відновлення Сватового виділять 40 мільйонів гривень
  Наступний матеріал
  Андрій Коболєв: Більшість газу в підземних сховищах України було імпортовано не з російського, а з європейського боку
  Теги:
  Loading...