Сидячий спосіб життя може призвести до розладів психіки - дослідження

  Це перше систематичне дослідження, яке аналізує зв'язок між сидячим способом життя і депресивними симптомами.

  Вчені з Університету Дікіна (Австралія) виявили зв'язок між сидячим способом життя та появою у людини тривожного розладу. Про це пише Zee News.

  "Низька активність, пов'язана з переглядом телевізора, роботою за комп'ютером або комп'ютерними іграми, називається сидячим способом життя, і багато досліджень показали, що така поведінка веде до проблем зі здоров'ям, як-от ожиріння, хвороби серця, цукровий діабет 2-го типу і остеопороз ", - пише видання.

  Однак, за словами провідного вченого Університету Дікіна Меган Тейшен, дослідження продемонстрували зв'язок між сидячим способом життя і депресивними симптомами, що дало основу для подальшого вивчення зв'язку між сидячим способом життя і тривожним розладом.

  У повідомленні йдеться, що від тривожного розладу страждає більше 27 млн осіб по всьому світу. Через тривогу в людей з'являється прискорене серцебиття, напруга в м'язах і головний біль.

  У п'яти з дев'яти досліджень сидячий спосіб життя корелював з високим ризиком тривожного розладу. У чотирьох з п'яти досліджень ризик збільшувало загальна кількість часу, проведеного сидячи. Ще в одному дослідженні 36% школярів, які проводять більше двох годин на день перед телевізором чи комп'ютером, відчували тривогу частіше тих, хто робив теж саме менше 2 годин на день.

  Науковці припустили, що зв'язок між сидячим способом життя і розладами психіки провокують розлади сну або порушення метаболізму. За іншою теорією, люди, існуючі перед телевізором або комп'ютером, перестають спілкуватися з друзями та близькими, що також підвищує рівень.

  Попередній матеріал
  Терористи обстріляли Авдіївку: постраждало двоє мирних мешканців
  Наступний матеріал
  Порятунок Греції від дефолту відклали на кілька днів