lenta.ru

США запускають програму перетворення Марсу на більш придатну для життя планету

  Агентство Пентагону з перспективних оборонних науково-дослідних розробок США (DARPA) готує генетично модифіковані організми, які робитимуть Марс та його атмосферу більш придатними до життя.

  Як повідомляє Lenta.ru з посиланням на CBS, у планах DARPA - нагріти і зробити більш насиченою атмосферу Марса. Для цього на планеті збираються садити і вирощувати здатні до фотосинтезу рослини, бактерії та водорості. Крім того, щоб не тримати майбутніх колоністів під замком на базах, клімат і ландшафт Марса також необхідно серйозно перетворити.

  Щоб прискорити цей процес, в DARPA створюють інструменти генетичної модифікації різних організмів. В агентстві вже розроблена програма DTA GView, яка буде містити в собі базу даних організмів та їхніх генів. У DARPA хочуть знаходити і відбирати кращі гени будь-якого організму, а потім вставляти їх в інші форми життя. Спочатку такі експерименти проведуть з бактеріями і іншими мікроорганізмами, а потім і з багатоклітинними.

  Нагадаємо, нещодавно канадські та британські планетологи виявили всередині марсіанських метеоритів метан. Цей метан може бути джерелом енергії для організмів, які потенційно існуюють або існували в минулому.

  Попередній матеріал
  Треба визнати, що у грецького керівництва немає волі для компромісу - Меркель
  Наступний матеріал
  Літак на сонячних батареях подолав точку неповернення над Тихим океаном
  Теги:
  Loading...