5.ua

Sony презентувала високотехнологічний новий фотофлагман

  В ході презентації в Лондоні компанія Sony представила свою нову дзеркальну фотокамеру α77 II, яка є наступницею Sony α77 - попереднього репортажного флагмана японського виробника. Про це повідомляють японські ЗМІ.

  Як стало відомо, основною особливістю фотокамери стала нова надшвидка здатність стежити та фокусуватись. Sony α77 II отримав абсолютно нову 79-пунктну систему автофокусування з 15 хрестоподібними точками фокусування по центру ( охоплюють 40 % кадру), яка дозволяє точно фокусуватися навіть при серійній зйомці 12 кадрів в секунду (важливо для репортажної зйомки).

  В арсеналі Sony α77 II - 24,3 -мегапіксельна матриця Exmor, а також графічний процесор BIONZ X (як у серії α7 ). Діапазон ISO тут - 100-2560, камера знімає Full HD-відео з частотою до 60 кадрів в секунду і постійної стежить за коректним фокусуванням . РК-екран з роздільною здатністю 1228000 точок, як і у попередника , встановлений на шарнір з можливістю регулювання по трьох напрямках. Зверху присутній додатковий інформаційний дисплей.

  Фотоапарат пропонує широкі можливості бездротового підключення за допомогою модулів Wi -Fi і NFC , передбачена функція Smart Remote Control (віддалене управління за допомогою мобільних пристроїв ) , присутній і HDMI-вихід. Корпус камери виконаний з магнієвого сплаву і має захист від пилу і вологи.

  Попередній матеріал
  Одеська трагедія – план РФ із дестабілізації ситуації в Україні - Порошенко
  Наступний матеріал
  В Україні оголошено дводенну жалобу
  Теги:
  Loading...