kaluga24.tv

Слідчий комітет РФ захотів розслідувати обставини висадки американців на Місяць

  Маркін запропонував провести міжнародне розслідування висадки на Місяць у відповідь на розслідування корупції у ФІФА.

  Офіційний представник Слідчого комітету Росії Володимир Маркін запропонував провести міжнародне розслідування, щоб встановити місцезнаходження знятих на Місяці матеріалів а також 400 кілограмів вивезеного американцями місячного грунту. Про це пише Meduza з посиланням на офіційні кремлівські ЗМІ. Така ідея виникла у Маркіна у зв’язку з виявленням і розслідуванням корупції у ФІФА, яке ведуть правоохоронці США. Маркіна обурює, що американські прокурори "вирішили самопроголосити себе верховним арбітром" у футбольних справах.

  Саме розслідування корупції у ФІФА він назвав "юридично безглуздим", але пригрозив, що вона може отримати "коректне продовження" у вигляді міжнародних розслідувань, в тому числі обставин "держперевороту в Києві", "військових злочинів у Донбасі", а також висадки астронавтів на Місяць. Таким непересічним кроком Маркін хоче змусити "американських послів перестати диктувати главам держав і навіть Папі Римському, що і як їм робити з Росією".

  Нагадаємо, міністерство юстиції США в кінці травня висунуло звинувачення в корупції 14-м чиновникам ФІФА. Семеро з них були арештовані в Швейцарії за запитом США. Американське законодавство дозволяє вести розслідування фінансових злочинів у випадку, якщо для їх вчинення використовувалися американські банки.

  Кремль, протестуючи проти "втручання США у не свої справи", веде активну пропагандистську кампанію щодо власних фіктивних "розслідувань злочинів" бійців АТО на непідвладній йому українській території, а також фабрикує численні "справи" проти викрадених і незаконно ув’язнених у РФ українців.

  Попередній матеріал
  У Києві з'явиться соціальне таксі для людей з інвалідністю
  Наступний матеріал
  Генсек НАТО заявив про можливість нового наступу "Росії і сепаратистів"
  Теги:
  Loading...