Siggraph 2010: Sony представила 3D на дисплеї без спеціальних окулярів

  Найпрестижніша і найвідоміша виставка комп`ютерної графіки стартувала в Лос-Анджелесі. Siggraph 2010 триватиме три дні. Свої останні новинки на виставці представляють компанії, які розробляють комп`ютерну графіку та анімацію. Тут зустрічаються найкращі 3D художники, які діляться досвідом та проводять майстер-класи. В рамках Siggraph також відбувається фестиваль анімації, на якому свої розробки демонструють такі гіганти галузі, як Pixar та Walt Disney.

  Відтепер 3D зображенням можна буде насолоджуватись без спеціальних окулярів - за допомогою останньої розробки компанії Sony - найновішого дисплея. Його представили на виставці комп`ютерної графіки у Лос-Анджелесі, що триватиме з 27 по 29 липня. Винахід унікальний ще й тим, що об`ємне зображення можна рухати руками.

  Ще одна новинка виставки - багатошаровий дисплей із крапель води, розроблений науковцями з університету Карнегі-Меллона, що у США. Він відрізняється від попередників високою розподільлою здатністю, глибиною зображення та зручністю в управлінні.

  Виставку влаштовують з 1974 року в різних містах США - Лос-Анджелесі, Новому Орлеані, Сіетлі, Далласі, Бостоні та інших. Щороку на неї з`їжджаються тисячі людей з усього світу. А нещодавно до них долучилася багатомільйонна аудиторія, що спостерігає за експозицією через Інтернет.

  Попередній матеріал
  Річницю завершення корейської війни святкують нині дві Кореї
  Наступний матеріал
  Від води відключили райцентр Перечин на Закарпатті
  Теги: