uspto.gov

Розумна каблучка: Apple запатентувала новий пристрій

  Компанія Apple запатентувала розумну каблучку, яка матиме екран і сенсорну панель для взаємодії з іншими електронними пристроями.

  Як пише Hromadske.tv, повідомлення про це з'явилося на сайті американського патентного відомства в ніч на 2 жовтня.

  У документі зазначається, що розумна каблучка (Ring Computing Device) дозволить отримувати інформацію, наприклад, зі смартфона й виводити її на екран, а також керувати функціями телефону за допомогою сенсорної панелі. Крім того, гаджет буде оснащений мікрофоном. Передбачається, що пристрій зможе розпізнавати написаний власником текст з руху руки.

  Business Insider зауважує, що описані функції присутні в багатьох продуктах Apple, і розумна каблучка виглядає як Apple Watch в мініатюрі або як додаток до нього. Зазначається, що пристрій має одягатися на вказівний палець будь-якої руки, а керувати ним треба буде великим пальцем.

  Як зазначає видання The Verge, подача патенту не обов'язково свідчить про намір компанії створити пристрій. Поки компанія Apple не оприлюднювала інформації про бажання випустити подібний девайс.

  Нагадаємо, нещодавно видання Guardian отримало фрагменти листування інженерів Apple, в яких зазначається, що компанія розробляє безпілотний автомобіль, на кшталт автомобілів Google. За даними, що просочилися у ЗМІ, проект автомобіля Apple носить кодову назву "Титан".

  Попередній матеріал
  Німеччина передала Україні 12 автомобілів швидкої допомоги
  Наступний матеріал
  Штайнмаєр застеріг Росію від самостійних дій у Сирії
  Теги:
  Loading...