tsn.ua

Прорив у лікуванні раку: Британія слідом за США дозволила використання нового препарату

  У Великій Британії дозволили використовувати новий медичний препарат, який зупиняє поширення раку шкіри та легенів.

  Як повідомляє BBC Україна, застосування препарату Ніволумаб уже зараз називають проривом у лікуванні онкологічних захворювань. Він відновлює нормальну імунну реакцію організму. Дослідження у сфері імунотерапії онкологічних захворювань тривають уже давно, але в заголовки новин потрапили тільки зараз, після доповіді групи британських медиків на засіданні Американського товариства клінічної онкології.

  В одному з клінічних випробувань, коли пацієнти разом з Ніволумабом приймали вже схвалений для вживання Іпілімумаб, у 58% пацієнтів меланома менш ніж за рік припинила поширюватися. У іншому клінічному випробуванні коефіцієнт виживання серед деяких хворих раком легенів збільшився понад у два рази. У Великій Британії оголосили, що така терапія відтепер дозволена для лікування раку шкіри і легенів.

  "За останні кілька років у Великій Британії збільшилася кількість випадків виникнення меланоми", - каже керівниця організації Melanoma UK Джилл Наттадд. "Ми вітаємо сьогоднішні новини (про дозвіл використання Ніволумаба), бо це збільшує можливість вибору терапії для пацієнтів і може призвести до збільшення тривалості життя", - стверджує вона.

  У США використання Ніволумаба для боротьби з раком було схвалено в грудні 2014 року. Результати клінічних випробувань опублікували у 2013 році.

  Попередній матеріал
  Росія отримала від США судову повістку у справі ЮКОСа
  Наступний матеріал
  У зоні АТО зафіксовано три обстріли з боку терористів за ніч