гепатит С
гепатит С timenews.in.ua

Прорив у лікуванні гепатиту С: нові надшвидкі ліки нейтралізують вірус за три тижні

  Китайські і американські вчені створили ліки від гепатиту С - хвороби, яка призводить до цирозу та смерті.

  Ліки дають змогу видалити всі сліди присутності вірусу в печінці та інших органах лише через три тижні після початку прийому, повідомляє "Дзеркало тижня".

  Джордж Лау з Центру печінки в Гонконзі і його колеги знайшли потенційне вирішення проблеми лікування, об'єднавши кілька різних препаратів для боротьби з гепатитом С. Кожен з компонентів отриманої суміші атакує певні білки і елементи "конвеєра збірки" вірусних частинок в уражених клітинах печінки, заважаючи вірусу гепатиту збирати нові копії самого себе.

  Ліки протестували на 18 добровольцях, хворих на гепатит С, кожен із яких одужав через три тижні після початку прийому ліків. Сліди зараження вірусом зникли через 12 тижнів після початку прийому препарату, при цьому побічні ефекти були мінімальними або їх не було зовсім. До цього вже існували ліки для боротьби із захворюванням, але вони діяли не на всіх, викликали побічні ефекти і потребували року безперервного лікування. 

  Нагадаємо, у липні 2015 року Британія услід за США дозволила використання нового проривного препарату для лікування раку.

  Попередній матеріал
  Помічника нардепа Філатова ув’язнили на два місяці
  Наступний матеріал
  ДСНС оприлюднила нові дані та фото з епіцентру вибухів у Сватовому
  Теги:
  Loading...