flickr.com/tomascarvalho

Порошенко призначив гранти 10 докторам наук та 30 молодим вченим

  Президент України Петро Порошенко підписав розпорядження про призначення грантів Президента для здійснення наукових досліджень 10 докторам наук та 30 молодим вченим на 2015 рік.

  Як повідомляє прес-служба Президента, гранти для підтримки наукових досліджень призначаються молодим вченим, яким ще не виповнилося 35 років, але які вже показали перспективні результати, а також докторам наук віком до 45 років.

  Коментуючи підписання зазначених документів, заступник глави Адміністрації Президента Ростислав Павленко зазначив: "Розвиток науки - це ключ до модернізації, гарантування національної безпеки, економічного успіху і нової якості життя громадян. На таке розуміння науки спирається "Стратегія сталого розвитку "Україна - 2020". Президент приділяє велику увагу науковому пошуку молоді, підтримці та заохоченню талантів".

  "Попри всі складнощі, викликані російською агресією, Президент наголошує – держава буде підтримувати молодих науковців. Адже майбутнє української науки нерозривно пов'язане з майбутнім України", - наголосив Павленко.

  Нагадаємо, міністр освіти та науки Сергій Квіт 21 липня заявив, що "абітурієнтів у цьому році менше, державного замовлення дещо менше, ніж у минулому році". "Зараз є попит у багатьох університетах на дошкільну освіту, тому що народжуваність збільшується", - зазначив Квіт.

  Попередній матеріал
  Я на власні очі побачив наслідки цієї війни, її треба терміново завершувати - Хуг
  Наступний матеріал
  СБУ заборонила в'їзд до України французьким депутатам, які відвідали Крим