youtube.com/Lexus UK

Опубліковане нове відео літаючого скейтборду

  У червні вперше був презентований ховерборд - фізична реалізація літаючої дошки з фантастичних фільмів та ігор.

  Майже одразу журналісти з'ясували головне: щоб левітувати над землею, ховерборду потрібні спеціальні умови - металева поверхня, укладена під поверхнею скейтпарку (у самій дошці знаходяться потужні магніти). Поки є тільки один подібний скейтпарк, його побудували спеціально для тестування новинки в Барселоні, повідомляє видання Meduza.

  Напередодні Lexus видав ЗМІ більше подробиць і опублікував трихвилинний ролик. З відео стає зрозуміло, що дошка може їздити не тільки над землею, а й над водою (на відміну від оригінальних ховербордів, показаних у фільмі "Назад в майбутнє 2").

  Lexus створював ховерборд не самостійно: автовиробникові допомагав дрезденський інститут IFW і його дочірня компанія evico (вона спеціалізується на технології магнітної левітації та розробці промислових магнітних підшипників). У дошці знаходяться надпровідники, укладені в спеціальні кріокамери з температурою нижче -197 градусів Цельсія, які, взаємодіючи з полотном, і дозволяють їй левітувати.

  Поки існує лише один екземпляр ховерборд. Його тестуванням займається професійний скейтбордист Росс Макгуран. Спортсмен зізнається, що кататися на ховерборд набагато складніше, ніж на скейті. Навіть йому.

  Нагадаємо, японські інженери розробили літаючий борд. Такий борд з'явився на екранах телевізорів у фільмі "Назад у майбутнє" в 1989 році.

  Попередній матеріал
  Громадянин РФ попросив у чернігівських прикордонників політичного притулку для своєї сім'ї
  Наступний матеріал
  За липень українці продали валюти на 130 млн більше, ніж купили