YouTube / Sub*

Новий рекорд: Кубик Рубіка зібрали за 0,8 секунди

Інформація про кубик Рубіка передається комп'ютеру, який розраховує оптимальне рішення за допомогою двофазного алгоритму

Новий рекорд збирання кубика Рубіка, поставлений в січні 2016 року, побили вже через кілька тижнів: розроблена американським економістом комп'ютерна система зробила це всього за 0,887 секунди, повідомляє Gizmag.

У листопаді 2015 роки машина, створена Захарією Голосно, студентом з США, зібрала кубик Рубіка за 2,39 секунди. Уже в січні 2016 року Джей Флетленд і Пол Роуз з Канзасу показали свій комп'ютер офіційному представнику Книги рекордів Гіннеса: системі вистачило 0,9 секунд.

Однак система Sub1, розроблена інженером і економістом Адамом Біром, побила і цей рекорд. Після того, як кубик розкручується випадковим чином, його поміщають всередину робота. Далі дається команда "старт", відкриваються шторки вебкамер, ті фотографують усі сторони кубика, передають інформацію комп'ютеру, який розраховує оптимальне рішення за допомогою двофазного алгоритму Коцемби. Це рішення передається процесору, який дає команду шести маніпуляторам.

В результаті кубик був зібраний за 20 ходів і 0,887 секунди. Хоча під час демонстрації і не був присутній представник Книги рекордів Гіннеса, найближчим часом Бір також подасть заявку на реєстрацію свого досягнення.

Я5к повідомляв 5.ua, у квітні 2015 року американський підліток зібрав кубик Рубіка за 5,25 секунди. Час попереднього рекорду, встановленого в 2013 році, становило 5,55 секунди.

Попередній матеріал
Терористи обстріляли КПП "Мар'їнка", коли там перебували цивільні
Наступний матеріал
У Британії через протест лікарів скасували майже 3 тис. операцій
Теги:
Loading...

Фелікс Земдегс вдруге став чемпіоном світу зі швидкісного складання кубика Рубіка

У мережі з'явилося відео, як парашутист збирає кубик Рубіка у вільному падінні

Індієць встановив новий рекорд світу зі збирання п'яти кубиків Рубіка

Кубику Рубіка виповнилося 40 років