meduza.io

Нова гра від Google перетворить звичайний смартфон на джедайський меч

  Компанія Google випустила браузерну гру "Втеча зі світловим мечем" за мотивами "Зоряних війн", для виконання завдань в якій потрібно використовувати смартфон.

  Гаджет виконує роль лайтсейбера - зброї, яку використовують джедаї в кіносазі "Зоряні війни", повідомляє Meduza.

  Сторінка з посиланням на новинку з'явилася на сайті Chrome Experiments. Щоб почати грати, потрібно відкрити сторінку lightsaber.withgoogle.com на комп'ютері (браузер має бути Chrome). На екрані з'явиться коротке посилання, яке потрібно ввести в браузері смартфона.

  Після цього на екрані мобільного пристрою з'являється зображення руків'я меча, а гра починає розпізнавати рухи, які робить смартфоном користувач. На екран комп'ютера виводиться картинка леза лайтсейбера. Далі користувач має розмахувати мечем, аби відбивати атаки імперських штурмовиків.

  Проект розробили спільно з Disney, запуск приурочили до виходу в широкий прокат нового епізоду кіносаги "Зоряні війни", що отримав назву "Зоряні війни: Пробудження сили". 

  Як повідомляв 5.ua, вчора, 15 грудня 2015 року в Лос-Анджелесі тисячі фанатів "Зоряних воєн" зібралися на прем'єру нового фільму. Окрім того, вчвора сьомий епізод кіноепопеї "Зоряні війни" відправили на Міжнародну космічну станцію. В Україні прем'єра фільму відбудеться 17 грудня. 

  Попередній матеріал
  Суд над українською льотчицею Надією Савченко на сьогодні завершив роботу і продовжиться завтра
  Наступний матеріал
  Туск: За останні кілька місяців Україна зробила значний прогрес щодо лібералізації безвізового режиму з ЄС