weareprotect.org

Носорогів оснастять відеокамерами для захисту від браконьєрів

  Останнім часом напади браконьєрів на носорогів значно почастішали, надто ж у Південній Африці.

  Британська природоохоронна організація Protect розробила систему, яка дозволить вберегти носорогів Південної Африки від браконьєрів. Про це повідомляється на сайті організації.

  Пристрій під назвою RAPID (Real-time Anti Poaching Intelligence Device) складається з пульсометра, камери та GPS-трекера.

  Вбудований під шкіру пульсометр в режимі реально часу відстежує частоту серцевого ритму, і якщо внаслідок тривоги пульс раптово підвищується, система повідомляє про це оператора в центрі спостереження. Оператор отримує сигнал разом з координатами розташування тварини. Крім того, він може ввімкнути міні-камеру, вбудовану в ріг ссавця.

  Якщо на відео помічено браконьєрів, оператор повідомить охорону парку - і на місце терміново вирушать рейнджери. У Protect вважають, навіть якщо злочинець вб'є носорога, йому не вдасться втекти без покарання.

  Останнім часом напади браконьєрів на носорогів значно почастішали, особливо в Південній Африці. За словами біолога Пола О'Донога (Paul O'Donoghue) в Африці кожні шість годин вбивають одного носорога. Злочинців переважно цікавлять дорогі роги. 

  Як повідомляв 5.ua, черепаха подорожувала Великим Бар'єрним рифом із камерою GoPro. Камеру до тварини прикріпили екологи, щоб, знявши відео, привернути увагу до забрудненості рифу.

  Попередній матеріал
  Міноборони РФ офіційно відхрестилося від затриманих на Донбасі ГРУшників
  Наступний матеріал
  Затриманого за підозрою в наркоторгівлі прокурора із Київської області звільнено - ГПУ
  Теги:
  Loading...