cdn.physorg.com

NASA створило відділ із захисту Землі від загроз з космосу

  NASA створило Відділ з координації планетарної оборони, який стане частиною Управління планетарних наук та Головного управління наукової місії агентства.

  Про створення нового підрозділу з "підготовки до Армагеддону" повідомляє Huffington Post.

  Цілями відділу названі координація зусиль служб NASA для виявлення та відстеження навколоземних об'єктів, а також налагодження взаємодії з іншими федеральними органами у разі виникнення загрози зіткнення Землі з астероїдами або кометами.

  Головною причиною, через яку створили цей новий підрозділ всередині NASA, стало падіння на Землю в 2013 році метеорита в Челябінській області, великий фрагмент якого виявлено в озері Чебаркуль. В американському космічному відомстві допускають, що для захисту планети будуть співпрацювати з іншими країнами, а також вважають можливим застосування ядерної зброї.

  За інформацією видання, щорічно NASA виявляє близько 1,5 тис. навколоземних об'єктів. Агентство вважає, що йому вдалося виявити приблизно 90% небесних тіл розмірами більше 90 м у поперечнику. Агентство концентрує свої зусилля на пошуку дрібніших астероїдів. Зауважимо, Челябінський метеорит є фрагментом астероїда, який 15 лютого 2013 року увійшов в атмосферу Землі і вибухнув у ній. Явище спостерігали сотні тисяч чоловік в області і прикордонних районах Казахстану, відео можна переглянути в YouTube.

  Як повідомляв 5.ua, 7 вересня 2015 року в небі над Бангкоком вибухнув метеорит

  Попередній матеріал
  Президент та прем'єр-міністр України висловили співчуття у зв'язку з загибеллю людей під час теракту в Стамбулі
  Наступний матеріал
  Демчишин вимагатиме у нафтотрейдерів знизити ціни на бензин на тлі падіння цін на нафту
  Теги:
  Loading...