NASA 5.ua

NASA опублікувало фотографії супутника Сатурна

Агентство NASA опублікувало фотографії Енцелада, супутника Сатурна.

Їх зняв зонд Cassini - автоматичний космічний апарат, створений спільно NASA, Європейським космічним агентством та Італійським космічним агентством, що наразі досліджує планету Сатурн, кільця й супутники. Про це повідомляє агентство NASA.

Станція складається з двох основних елементів: безпосередньо станції Cassini і зонду Гюйгенс, призначеного для посадки на Титан. Cassini пролетів за 2 тис. км від небесного тіла. На цих кадрах зображена поверхня північного полюса Енцелада. На ній багато кратерів і тріщин. Це шостий за розміром супутник Сатурна. Науковцям відомо про нього зовсім небагато. Ці фото мають допомогти дослідженням.

Енцелад – 14-й за віддаленістю від планети супутник Сатурна. Відкритий 28 серпня 1789 року. Діаметр 500 км. Радіус орбіти 238 тис. км. Супутник є найсвітлішим небесним тілом Сонячної системи. Енцелад - найбільш геологічно активний супутник Сатурна.

Нагадаємо, американський космічний апарат New Horizons, що вивчає особливості поверхні Плутона, наблизився до планети і передав на Землю фотографії наприкінці квітня.

Попередній матеріал
Бойовики припинили обстріли, але ведуть повітряну розвідку – Лисенко
Наступний матеріал
В Україні розпочався опалювальний сезон
Теги:
Loading...