flickr.com

Найпершому веб-сайту виповнилося 25 років

Це була єдина сторінка з інформацією про гіпертекст, способи створення домашніх сторінок і пошук в інтернеті.

20 грудня 1990 року розробник Всесвітньої павутини (World Wide Web) Тім Бернерс-Лі показав перший веб-сайт. Це була єдина сторінка з інформацією про гіпертекст, способи створення домашніх сторінок і пошук в інтернеті, пише TJournal із посиланням на Engadget.

engadget.com

Скріншот першого сайту. У заголовку сторінки йдеться "Ласкаво просимо у Всесвіт гіпертексту"

Для того щоб показати перший сайт, Бернерсу-Лі довелося самому запустити сервер у CERN (Європейській лабораторії з ядерних досліджень – 5.ua) для хостингу і написати браузер для відображення сторінок.

Тімоті Джон Бернерс-Лі – британський фахівець з інформатики, автор низки розробок в галузі інформаційних технологій, як-от HTTP, HTML, URI та інших, головний розробник Всесвітньої павутини (World Wide Web). 1997 року Тім Бернерс-Лі став офіцером Ордену Британської імперії.

Нагадаємо, європейський аерокосмічний велетень Airbus оголосив, що підготує 900 супутників для британського концерну OneWeb, який ставить собі за мету розширити доступ до інтернету жителям регіонів з недостатнім охопленням мережею. 

Як повідомляв 5.ua, 28 серпня цього року соціальною мережею Facebook скористалися понад 1 млрд осіб, що є рекордом за кількістю відвідувачів за добу. 

Попередній матеріал
Березовець: Розпочавши операцію в Сирії, Путін хотів виступити в новій ролі на міжнародній арені
Наступний матеріал
У Пекіні та Шанхаї оголосили найвищий рівень небезпеки через смог
Теги:
Loading...