NASA

На Міжнародній космічній станції вперше проросли квіти (фото)

  Експеримент з вирощування живих квітів на орбіті розпочали в листопаді цього року.

  В орбітальній лабораторії на Міжнародній космічній станції зі спеціальних подушок проросли квіти циній. Причому їхні паростки виглядають більшими, ніж у рослин цього ж виду на Землі. У NASA вважають, що, крім великих паростків, цинія на орбіті також матиме більший бутон, пише N+1 з посиланням на сайт космічного агентства.

  Експеримент з вирощування живих квітів на орбіті розпочали в листопаді – спеціальні подушки з насінням цинії та поживними речовинами помістили в систему вирощування рослин Veggie. Це перший експеримент з вирощування живих квітів на орбіті. Раніше на на МКС успішно виростили салат-латук, який космонавти навіть спробували на смак.

  Видання зазначає, що систему Veggie доставили на МКС в рамках місії SpaceX у квітні 2014 року. Платформа з рослинами освітлюється лампами різного кольору для забезпечення якісного росту рослин. NASA планує протестувати можливість вирощування за допомогою Veggie багатьох видів рослин. Зокрема, на 2017 рік заплановано вирощування томатів.

  Як повідомляв 5.ua, минулого тижня на Міжнародну космічну станцію прибув корабель із трьома новими членами екіпажу. У складі експедиції - російський, американський та британський астронавти Юрій Маленченко, Тімоті Копра і Тімоті Пік. Вони проведуть на МКС півроку.

  Попередній матеріал
  Бойовики обстріляли Водяне біля Маріуполя, можливі жертви серед населення – штаб АТО
  Наступний матеріал
  Закон про електронні держзакупівлі дозволить зекономити до 50 млрд грн для бюджету