mignews.com.ua

Microsoft випускає Windows 10

  Американська Microsoft у середу почала продажі операційної системи Windows 10. Користувачі Windows 7 та Windows 8.1 зможуть встановити нову версію безкоштовно.

  В ОС Windows 10 розробники повернули меню "Пуск", операційна система "швидко запускається, швидко відновлює роботу і дозволяє вкрай ощадливо витрачати заряд акумулятора", повідомляють у Microsoft. Платформа оптимізована під управління за допомогою і клавіатури, і сенсорного екрану, передає "Інтерфакс-Україна".

  У Windows 10 з'явиться новий браузер Microsoft Edge, який змінить Internet Explorer. Компанія позиціонує його як "вдосконалений і швидкий".

  Microsoft Windows отримує від продажів $42 млрд - більше 2/3 своєї виручки. Попередня версія операційної системи була сприйнята користувачами в цілому негативно, багато корпоративних клієнтів так і не перейшли на Windows 8. Цього разу компанія доклала особливих зусиль, щоб підготувати користувачів і врахувати їх побажання.

  За даними опитувань керівників ІТ-служб компаній, які наводить The Wall Street Journal, 73% з них сказали, що їхні компанії планують перейти на Windows 10 протягом двох років.

  За словами експертів, компанії зацікавлені в новому ПЗ, зокрема, через наявність нових функцій у сфері захисту конфіденційної інформації, безпеки.

  Нагадаємо, американська корпорація Microsoft планує реструктуризацію підрозділу з виробництва телефонного обладнання, яка спричинить скорочення близько 7,8 тис. робочих місць і списання близько $7,6 млрд.

  Попередній матеріал
  На Донеччині заочно судитимуть шістьох міліціонерів-зрадників, які перейшли на сторону бойовиків
  Наступний матеріал
  Захист Савченко має нові докази, які підтверджують алібі української льотчиці
  Теги: