rg.ru

Лауреатом Нобелівської премії з економіки став Енгус Дітон

  Нобелівська премія з економіки присуджена англо-американському економістові Енгус Дітон з Прінстонського університету.

  Це оголосили в понеділок у шведській Королівській академії наук, передає агентство "Інтерфакс-Україна". Дітон, якому в наступний понеділок виповниться 70 років, спеціалізується на проблемах мікроекономіки. У своїх роботах він аналізує моделі поведінки споживачів, питання бідності та добробуту населення на мікрорівні.

  "Для формування економічної політики, що сприяє добробуту і знижує бідність, нам для початку необхідно зрозуміти, як роблять вибір окремі споживачі, Енгус Дітон сприяв цьому розумінню більше ніж хто-небудь", - йдеться в повідомленні шведської Королівської академії наук.

  Торік нагороду вручили французькому економісту Жану Тіролю "за аналіз ринкової влади і регулювання".

  Церемонія нагородження пройде за традицією 10 грудень в день смерті засновника Нобелівської премії шведського підприємця і винахідника Альфреда Нобеля. Розмір премії цього року, як і в попередні два, становить 8 млн шведських крон, при цьому у зв'язку з ослабленням курсу шведської валюти ця сума вперше за 15 років буде менше $1 млн і складе приблизно $977 тис.

  Нагадаємо, 9 жовтня Нобелівську премію миру присудили Національному квартету за діалог у Тунісі за роль у переході країни до демократії після "жасминової революції".

  Попередній матеріал
  Українська спецслужба схопила інформаторку бойовиків
  Наступний матеріал
  У Миколаєві міліція затримала чоловіка з боєприпасами (фото)
  Теги:
  Loading...