Китайські зброярі назвали новий російський танк "Армата" "відсталим"

  Китай пропонує краще оснащені танки за більш вигідною ціною, ніж "передові" російські.

  Найбільший китайський виробник зброї, компанія Norinco, в соціальних мережах жорстко розкритикувала російську новинку – танк "Армата", який в Росії – без повних даних про його характеристики – уже називають "найкращим у світі". Також зброярі не упустили можливості обговорити інцидент, коли "Армата" заглохла під час репетиції параду перемоги в Москві, повідомляє "Новое время" з посиланням на Bloomberg.

  "Трансмісія Т-14 досі недопрацьована, як ми побачили напередодні параду 9 травня... Наш VT-4 ніколи не відчував подібних проблем. Крім цього, наші танки оснащені передовою системою контролю ведення вогню, з якою росіяни до цих пір не можуть впоратися. Якщо міжнародний клієнт захоче купити новий танк, він може вибирати тільки між Китаєм і Росією. Чому б їм не вибрати китайські танки, які оснащені передовими технологіями та обладнанням за нижчими цінами?" – йдеться у повідомленні Norinco.

  Видання нагадує, що китайська Norinco отримала $62 млрд прибутку в 2013 році, на неї працюють 275 тисяч співробітників. Пентагон раніше попередив, що оборонна промисловість Китаю може випередити ключові технологічні досягнення США у цій сфері.

  Попередній матеріал
  Київський госпіталь упроваджує централізовану медичну інформаційну систему – Порошенко
  Наступний матеріал
  Уночі військова вантажівка потрапила в ДТП у Маріуполі