NASA
NASA giga.ua

Космічний апарат NASA зробив знімок Землі з відстані 1 млн миль

  Апарат DSCOVR, розташований між Землею та Сонцем, зробив кольоровий знімок планети унікальної якості.

  Про це повідомляють на сайті космічного агентства.

  Американський супутник DSCOVR (Deep Space Climate Observatory), призначений для спостереження за земною та космічною погодою, надіслав надчітку фотографію Землі. Світлина була зроблена 6 липня з відстані в 1 млн миль (1609344 км).

  NASA

  DSCOVR був запущений в лютому і недавно досягнув пункту призначення, звідки передав на Землю перший знімок нашої планети. На світлині зображені Північна та Центральна Америки.

  У агентстві зазначили, що для отримання кінцевого зображення були об'єднані три знімки, зроблені з різними фільтрами: від ультрафіолетового до інфрачервоного.

  "Висока роздільна здатність знімків перевершила всі наші очікування. На них чітко видно структуру пустель, річки, хмари. Це фантастичне джерело інформації для науковців", - зазначив Адам Сзабо (Adam Szabo) один із учасників проекту DSCOVR.

  Зазначимо, що DSCOVR є спільним проектом NASA, Національного управлінням океанічних і атмосферних досліджень (NOAA) і повітряних сил США. Його основна мета - вивчення сонячної активності та її вплив на Землю. 

  Як повідомляв 5.ua, 20 липня у SpaceX озвучили попередню причину аварії ракети-носія Falcon 9.

  Попередній матеріал
  В Україні створюються потужні підрозділи спецпризначення - Турчинов
  Наступний матеріал
  Ані підтримка Президента, ані моя енергія не варті нічого без вашої власної волі і долі – очільник Луганщини Тука
  Теги:
  Loading...