news.gazeta.kz

Компанія Google офіційно закрила свій центр розробок в Санкт-Петербурзі

  Працівників ще влітку перевели до офісів компанії у Швейцарії, Америці і Німеччині.

  У прес-службі російського представництва інтернет-компанії запевнили, що це не політичне рішення, а йдеться "про звичайний процес оптимізації", передає Meduza. Така "оптимізація", підкреслили в Google, проходить не тільки в РФ, але і, наприклад, у Фінляндії, Швеції, США.

  Однак видання зазначає, що за даними керівника відділу комерційної нерухомості міжнародної консалтингової компанії Knight Frank Saint-Petersburg Марини Пузанової, центр розробок Google залишив офіс у Санкт-Петербурзі ще в серпні, а співробітників "вивезли в різні країни: Швейцарію, Америку і Німеччину". Скільки людей працювало в центрі Google у Санкт-Петербурзі – не уточнюється, однак відомо, що центр розробок займав два поверхи офісної будівлі.

  Центр розробок Google відкрився в Санкт-Петербурзі восени 2006 року і став другим центром розробок цієї інтернет-компанії в Росії. Раніше в тому ж році центр розробок Google був відкритий у Москві. Про припинення роботи московського центру розробок або плани його закриття поки офіційно не повідомлялося.

  Тим часом, агенція Bloomberg ще у грудні 2014 року з посиланням на власні джерела повідомляла, що компанія Google має намір закрити службу розробки в Росії і перевести її співробітників в інші країни. Таке рішення було прийнято через погіршення ситуації в російській економіці і через закон РФ про зберігання персональних даних, який зобов'язав іноземні компанії зберігати відомості про росіян виключно на російських серверах.

  Нагадаємо, напередодні стало відомо, що навесні цього року Кремль спробував відключити Росію від інтернету – але не зміг.

  Попередній матеріал
  ЄСПЛ зобов’язав Росію звільнити сирійських біженців, яких утримують під вартою
  Наступний матеріал
  На початку АТО на Донбасі 90% техніки було в непрацездатному стані – Мельник
  Теги:
  Loading...