kickstarter.com

Інженер винайшов прототип екологічного кишенькового ліхтарика, який працює від тепла тіла

Інженер Росс Журавський створив прототип ліхтаря Lumen, для функціонування якого не потрібно жодних джерел енергії, крім тепла людського тіла.

Про це йдеться у повідомленні на сторінці проекту на краудфандінговой платформі Kickstarter.

Інженер розповідає, що шукав альтернативне джерело енергії, яке б не забруднювало природу. Він говорить: "Легко сказати: дій, як "зеленим", трохи важче думати, як "зелений". А я пропоную бути зеленим. Представляю вам ліхтар, який не потребує ніякого джерела енергії, окрім вашого теплого доторку".

Корпус ліхтаря виконаний із металу і виступає в ролі радіатора. Всередині знаходиться стабілізатор напруги, світлодіод, іоністор (конденсатор з обмеженим або необмеженим електролітом - Ред.) і термоелектрогенератор. Залежно від побажань замовника корпус може бути виготовлений з алюмінію або титану, також існує модифікація ліхтарика з світловим "маячком".

Автор пристрою зазначає, що для роботи ліхтарика необхідна різниця температур людського тіла і навколишнього середовища в районі дев'яти градусів, тому світлодіод буде світитися тільки при температурі повітря до 28 градусів Цельсія. При підвищеній різниці температур надлишки електроенергії заряджають іоністор.

Проект ліхтарика без батарейок зібрав необхідний для виробництва мінімум коштів за першу добу після запуску краудфандінговой кампанії. Для придбання працюючого від тепла тіла ліхтарика необхідно пожертвувати проекту від 30 доларів США. 

Як повідомляв 5.ua, у вересні 2013 року в Гонконгу виготовили гігантський ліхтар з пластикових пляшок. 

ВИНАХІДНИКИ ЗБИРАЮТЬ ГРОШІ НА ВИРОБНИЦТВО БРИТВИ З ЛАЗЕРОМ ЗАМІСТЬ ЛЕЗА

Попередній матеріал
Президент призначив трьох послів України
Наступний матеріал
Турецькі правоохоронці встановили особу терориста-смертника, що підірвався в Анкарі
Теги:
Loading...