Гарвард атакували хакери

  Нападу хакерів піддалися адміністрація Гарвардського університету та факультет мистецтв і наук. Поки IT-фахівці усували наслідки атаки і оцінювали збитки, студенти та викладачі залишалися у безвісті.

  Про це повідомляє Tech Crunch, передає Lenta.Ru. Як зазначає видання, дані про результати досліджень, що ведуться в стінах університету, а також особиста інформація про користувачів, у тому числі фінансова, не постраждали.

  IT-фахівці виявили сліди злому систем факультету мистецтв і наук, адміністрації і ще восьми навчальних закладів у структурі Гарварду. Учнів та співробітників навчальних закладів, які постраждали від атаки, попросили змінити паролі і оновити доступ до своїх акаунтів в мережі Гарварда на всіх пристроях: настільних ПК і мобільних гаджетах. Детальна інструкція про те, як це зробити, розміщена на сайті вишу. Про кібератаку, яка сталася 19 червня, Гарвард повідомив користувачам 1 липня.

  Як зазначає видання, адміністрація університету пояснила таке зволікання турботою про безпеку. Користувачам розповіли про подію як тільки IT-фахівці переконалися в тому, що "їхні дії не зможуть поставити під загрозу заходи, вжиті щодо захисту системи і обмеженню нанесеного атакою збитку". Дії користувачів в мережі могли б ускладнити ситуацію, прокоментували в адміністрації.

  "У нас немає підтвердження того, що постраждали дані досліджень або персональна інформація, наприклад номера свідоцтв соціального страхування", - розповіла віце-президент університету з інформаційних технологій Енн Маргуліс. IT-фахівці вказали на відсутність ознак того, що хакери отримали доступ до даних кредитних карт, що використовувалися в системі.

  Попередній матеріал
  Бійці АТО заблокували сесію міської ради у Кіровограді через питання розподілу землі
  Наступний матеріал
  Хроніка АТО за добу: двох українських військовослужбовців звільнили з полону