patft.uspto.gov

Google запатентував нові окуляри Glass, які одягаються на одне вухо

Бюро патентів і торгових знаків США схвалило заявку Google на електронний пристрій, що подібний до Google Glass, але має вигляд не окулярів, а монокля - лінзи з одного дужкою.

Про це повідомляє TJournal з посиланням на Patent Yogi.

Документ з описом пристрою опублікований на сайті Бюро патентів і торгових знаків США. Заявка на нього була подана ще в 2012 році, проте відомство схвалило видачу патенту тільки 24 листопада 2015.

Згідно з описом, дужка монокля може змінювати свою форму в трьох точках. Перша розміщена біля скроні, друга - за вухом, третя - на потилиці.

Патент передбачає введення даних в "розумні окуляри" за допомогою тачскріна або тач-кнопок, розміщених на облямівці пристрою, або виконуючи дії з інформацією, яка відображається на екрані. Наприклад, одна кнопка може використовуватися для ввімкнення пристрою, інша - для створення знімків.

Сама дужка може бути виконана з термостатичного еластомеру - вчені вже демонстрували можливості такого матеріалу, здатного змінювати форму й одночасно служити тачскріном з кількома кнопками. Окремі частини дужки можуть бути розбірними, що дозволить подовжувати або скорочувати пристрій.

Дисплей може змінювати своє розташування за допомогою гнучкого кінця дужки. Приміром, він може перебувати прямо на лінії погляду, що дозволить комбінувати відображуване системою відео з навколишнім світом, створюючи доповнену реальність. З іншого боку, його можна відвернути вгору так, щоб він не перекривав поле зору користувача, і той міг бачити сповіщенення тільки тоді, коли це потрібно.

Видання зазначає, що, водночас, патент описує також пристрій, що нагадує попереднє покоління Google Glass, які  виглядають як звичайні окуляри з дисплеєм, камерою і сенсорами. 

Попередній матеріал
Смажена картопля і постійні обстріли - життя українських бійців біля Чермалика
Наступний матеріал
Українська делегація влаштувала акцію протесту під час виступу голови російської Думи у Бухаресті