Google вирішив вивести з Росії персонал кількох служб

  Компанія Google офіційно підтвердила інформацію про те, що збирається перевести своїх інженерів з російських філій на роботу в інші регіони.

  Про це йдеться на сайті інтернет-гіганта.

  При цьому в Google підкреслили, що компанія "як і раніше прихильна" своїм користувачам в Росії, а випадки переведення співробітників з інших країн траплялися і раніше. Втім, Google відмовився повідомити, скільки співробітників будуть порушені цим рішенням, передає BBC.

  За інформацією The Wall Street Journal, компанія залишить деякі відділи (включаючи відділ продажу, маркетингу та підтримки) в своєму офісі в Росії.

  "Ми глибоко віддані нашим російським користувачам і клієнтам, і у нас є спеціальна команда в Росії, яка працює, щоб їх підтримати", - йдеться в заяві компанії.

  Влітку Держдума Росії прийняла законопроект, що зобов'язує іноземні інтернет-компанії розміщувати персональні дані російських користувачів тільки на серверах на території Росії. Критики відзначали в законі спробу ввести цензуру в Інтернеті, оскільки закон дасть уряду повноваження блокувати сайти, які відмовилися підкоритися.

  Попередній матеріал
  Європа обурена арештами журналістів в Туреччині
  Наступний матеріал
  У Фінляндії змінять траєкторії польотів пасажирських літаків

  Іспанія запроваджує податок на новини Google

  Google запустив новий поштовий сервіс

  Для поліції Дубая закуплять окуляри Google Glass

  Google купує стартап у сфері медицини