Google випустить власний "розумний" годинник

  Слідом за Samsung, Apple і низкою інших, компанія Google теж вирішила випустити власний годинник з інтернет-подключенням.

  У п'ятницю компанія зробила перший крок, який відкрито вказує на це. Була придбана компанія WIMM Labs, яка з 2011 року працює в даному напрямку. Строго кажучи, WIMM вже дебютувала на ринку інтернет- годинників, але її Android-годинник WIMM One так і не викликав ринкового буму.

  У липні 2012 року на сайті WIMM з'явилося повідомлення про те, що компанія уклала ексклюзивну угоду з одним з ІТ-гравців, чиє ім'я не розголошувалося, щодо використання технологій і напрацювань WIMM в його продуктах. Тепер очевидно, що ця компанія-інкогніто - Google.

  За даними сайту GigaOm, прес -служба Google не повідомлятиме про купівлю WIMM, але в інтерв'ю прес-секретар компанії підтвердив угоду. Також у компанії повідомили, що група інженерів WIMM тепер працює у складі Android-команди в Google.

  GigaOm робить висновок, що швидше за все, Google інтегрує свої продукти в годинники, а також в окуляри Google Glass з інтернет-підключенням. Найімовірнішим кандидатом на інтеграцію в першу чергу є платформа для розробників і SDK, раніше створений в WIMM Labs.

  Сьогодні повідомлялося, що Samsung Electronics 4 вересня напередодні берлінської виставки електронних новинок IFA 2013 презентує новий високотехнологічний гаджет Galaxy Gear, що представляє собою годинник з інтернет-підключенням на базі Android.

  За матеріалами Корреспондент.net

  Попередній матеріал
  Єгипетська криза загрожує обвалом світовому ринку чаю
  Наступний матеріал
  Вибух у багатоповерхівці Харкова
  Теги: