Google тестуватиме платіжну систему, що працює за принципом розпізнавання обличчя

  Користувачеві цієї системи достатньо сказати на касі: "Я сплачу за допомогою Google"

  Компанія Google заявила про запуск пілотного проекту платіжної системи Hands Free, яка звільняє користувача від фізичних операцій з телефоном, гаманцем або кредитною карткою. Про це пише N+1.

  Застосунок Hands Free використовує GPS, Wi-Fi і Bluetooth для того, щоб визначити, чи перебуває користувач у закладі, який бере участь у пілотному проекті. Щоб скористатися цим застосунком, покупець має встановити дійсну фотографію у профілі і прив'язати банківську картку. Затим під час оплати покупок на касі користувачеві достатньо сказати "I'll pay with Google" (англ. – "Я сплачу за допомогою Google"). Якщо каса обладнана камерою, то для підтвердження покупки більше нічого не треба – система сама підтвердить особу користувача, порівнявши з фотографією у профілі. Якщо каса не обладнана камерою, то продавець уточнить ініціали покупця, щоб підтвердити його особу, після чого підтвердить оплату через касовий термінал.

   У Google підкреслюють, що камера, за допомогою якої підтверджують особу користувача, не зберігає зображення обличчя локально або на сервері – воно видаляється одразу ж після оплати.

  Видання зазначає, що в рамках пілотного проекту платіжна система працюватиме в деяких магазинах, кафе і ресторанах в південній частині затоки Сан-Франциско. Для використання Hands Free користувачеві потрібен телефон на платформі Android не нижче версії 4.2 або iPhone 4S чи новіше. Додатки для Android і iOS доступні для завантаження в Google Play та iTunes.

  Як повідомляв 5.ua, пошуковий сайт Google незабаром матиме функцію, за допомогою якої можна буде визначити місце, в якому була зроблена та чи інша фотографія.

  Попередній матеріал
  Ключовий свідок у справі щодо заворушень 2 травня в Одесі відмовився давати свідчення
  Наступний матеріал
  СБУ представила докази співпраці Краснова із затриманою російською шпигункою

  Google розробив віртуальний тур Букінгемським палацом

  У мережі з'явилося перше зображення нової версії окулярів доповненої реальності Google Glass

  Google запатентував нові окуляри Glass, які одягаються на одне вухо

  Microsoft розробила систему доповненої реальності для відеодзвінків