5.ua

Google презентував нові офісні додатки для смартфонів

  Google випустила окремі офісні додатки для iOS і Android. Ці три програми називаються Docs, Sheets і Slides, тобто текстовий редактор, електронні таблиці і засіб для створення презентацій. Два перших додатки вийшли 1 травня, а Slides з'явиться 2-го травня. Про це повідомили в департаменті  зовнішніх зв’язків корпорації.

  Як повідомляється, раніше ці функції були доступні через Google Drive. Втім, і зараз вони нікуди не поділися з цієї програми, в ній до цих пір можна переглядати і редагувати документи. По суті, нові додатки мало відрізняються від вбудованого редактора Drive, хіба що колірними схемами інтерфейсу. Але  новий месидж  компанії зрозумілий: тепер у користувача сервісів Google є пакет офісних програм , і це не просто другорядні утиліти, в яких можна хіба іноді щось підредагувати .

  Нагадаємо , що не так давно Microsoft нарешті випустила Office для iPad. Додатки в перший же тиждень злетіли на перші місця по завантаженню . Apple також пропонує свій офісний пакет для мобільних пристроїв. "Трьома своїми додатками Google на цей час нарешті ставить себе в один ряд з пропозиціями конкуруючих  компаній», - підкреслено в повідомленні департаменту зовнішніх зв’язків IT-гіганта.

  Попередній матеріал
  Нацгвардія отримує новітні БТР-4 від "Укроборонпрому"
  Наступний матеріал
  Прокуратура повернула киянам земельну ділянку на Троєщині вартістю 11 млн гривень
  Теги:
  Loading...