vidia.org

Google презентував фотосервіс Google Photos

  Американський інтернет-гігант Google презентував власний фотосервіс, який, як очікується, складе конкуренцію популярному сервісу Instagram.

  Як повідомляється в прес-релізі компанії, при розробці Google Photos пріоритетною була задача дати користувачам можливість зберігати в одному місці фотографії з будь-яких пристроїв і швидко їх сортувати, передає "Інтерфакс-Україна".

  Крім того, планується, що новий сервіс дозволить ефективніше шукати потрібний користувачеві знімок. Для цього Google планує використовувати технологію розпізнавання осіб, яка дозволить знаходити фотографії людини навіть у випадках, коли він на них не відзначений.

  У повідомленні йдеться, що отримати доступ до Google Photos можна буде з будь-якого пристрою, що дозволяє виходити в інтернет. При цьому компанія обіцяє необмежений обсяг сховища для фотографій і підтримку знімків розміром до 16 мегабайт. Google вже не вперше намагається створити конкурента популярним онлайн-сервісам. Раніше вона запустила власну соціальну мережу Google+, яка повинна була стати суперником Facebook, проте не змогла домогтися такої ж популярності.

  У той же час Google зумів розробити мобільну операційну систему Android, яка вважається основним конкурентом iOS від Apple, а також браузер Chrome, який успішно витримав конкуренцію з боку Internet Explorer і Mozilla Firefox.

  Попередній матеріал
  СБУ затримала на Житомирщині озброєного чоловіка
  Наступний матеріал
  На Донеччині українські бійці вступили у бій з розвідниками терористів

  У Києві Google-мобіль зіткнувся з трамваєм

  Google змінює свої пошукові алгоритми

  ЄС висунув скаргу проти Google

  YouTube досі не приносить прибутку Google